Logo Gent
kontakt
Jesteśmy profesjonalistami w zakresie doradztwa i dystrybucji.
SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI!

GENT s.c.
Partner Twojego Sukcesu w Radiologii

ul. Grzegórzecka 104
31-559 Kraków

KONTAKT

BIURO
tel. +48 12 294 40 15
biuro@gent.pl

DZIAŁ HANDLOWY
Sebastian Wieczorek
tel. 602 126 266
sebastian.wieczorek@gent.pl

DZIAŁ HANDLOWY-UŻYWANE
Konrad Janik
tel. 793 011 983
konrad.janik@gent.pl

DZIAŁ SERWISU
serwis@gent.pl

Kierownik serwisu
Grzegorz Mac
tel. 602 126 299
grzegorz.mac@gent.pl

Technik sprzętu RTG/Informatyk
Bartosz Kokurewicz
tel. 602 126 699
bartosz.kokurewicz@gent.pl

Technik sprzętu RTG/Informatyk
Bartosz Majewski
tel. 604 574 257
bartosz.majewski@gent.pl

Technik sprzętu RTG / Pomiary RTG
Tomasz Mazgaj
tel. 662 575 742
tomasz.mazgaj@gent.pl

LABORATORIUM
pomiary@gent.pl

Kierownik ds. Jakości 
Magdalena Podboroczyńska
tel. 662 578 475
magda.podboroczynska@gent.pl

DZIAŁ KSIĘGOWY/ADMINISTRACJA
Anna Hrehorowicz
tel. 606 711 290
anna.hrehorowicz@gent.pl

GODZINY OTWARCIA

Od poniedziałku do piątku
od 9.00 do 17.00

mehr Informationen



Tytuł

Imię i nazwisko (wymagane)

Adres email (wymagane)

Telefon (wymagane)

Treść wiadomości

Zapoznałem się z Polityką prywatności serwisu www.gent.pl oraz wyrażam zgodę na przetwarzanie przez GENT S.C. TADEUSZ TELESZ, LESZEK TELESZ, ul. Grzegórzecka 104 31-559 Kraków, udostępnionych przeze mnie danych osobowych na zasadach opisanych w Polityce prywatności dostępnej w Serwisie. Oświadczam, że są mi znane cele przetwarzania danych oraz moje uprawnienia. Niniejsza zgoda może być wycofana w dowolnym czasie poprzez kontakt z Administratorem pod adresem biuro@gent.pl, bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.
Więcej informacji dotyczących przetwarzania danych osobowych - Obowiązek Informacyjny

GENT S.C.

ul. Grzegórzecka 104

31-559 Kraków


tel. +48 12 294 40 15


biuro@gent.pl


Polityka prywatności

Vatech_SMART_Merry_Christmas