Logo Gent
kontakt
Posiadamy akredytację PCA AB1556 do wykonywania testów specjalistycznych aparatury RTG
logo_VATECH

Południowokoreańska firma Vatech została założona w 1992 roku, od początku specjalizując się w urządzeniach do rentgenodiagnostyki. Wykorzystując potencjał innowacyjnej gospodarki rozwijała się niesłychanie szybko i w 2005 r. wprowadziła jako pierwsza na świecie hybrydowy system pantomografii, cefalometrii i tomografii CBCT (3-in-one) Picasso Trio. Kolejne lata owocowały kolejnymi innowacyjnymi produktami takimi jak seria pantomografów Pax, przenośne systemy rtg AnyRay czy systemy radiografii EzSensor. Produkty te by³ły wielokrotnie nagradzane na całym świecie (reddot Award, Medical Design Excellence, iF product design, MDEA, Japan GD etc.).

Obecnie grupa Vatech składa się z kilku osobnych działów zajmujących się m.in. produkcją stomatologicznych urządzeń rtg, produkcja mechanicznych podzespołów, konstrukcji i obudów, oprogramowania (Ewoo Soft), systemów rtg medycznych i weterynaryjnych oraz, co szczególnie istotne, opracowaniem i produkcją paneli obrazowych.

O innowacyjności Vatech mogą świadczyć liczne rozwiązania wprowadzane jako pierwsze na rynku globalnym:

  • pierwszy system 3-in-one w 2005r.
  • pierwszy system z automatycznym przełączaniem PAN/CBCT w 2007r.
  • pierwszy aparat z funkcją wielowarstwowej pantomografii Multifocus/Autofocus w 2009r.
  • najszybszy cefalostat skanujący
  • pierwszy system zrównujący dawkę pantomografii i tomografii CBCT obejmującej oba łuki zębowe

Od 2009 roku udział Vatech w rynku globalnym lokuje firmę wśród 5-ciu największych producentów, z silną tendencję wzrostową.

logo_TECNOGAZ

Początki włoskiej firmy TECNO – GAZ sięgają 1979 roku, która projektuje i wytwarza produkty dla branży stomatologicznej , medycznej , kosmetycznej, weterynaryjnej oraz sportowej .Spośród szerokiego portfolio produktów TECNO-GAZ, oferujemy naszym Klientom urządzenia do sterylizacji oraz dezynfekcji. Dużym zainteresowaniem cieszy się urządzenie do sedacji wziewnej podtlenkiem azotu MASTERFLUX PLUS.

Wspólną cechą wyróżniającą produkty TECNO-GAZ jest wysoka jakość, niezawodność, innowacyjność zastosowanych technologii, a także wyszukany design. Jednocześnie urządzenia TECNO-GAZ spełniają wszelkie wymagania i standardy bezpieczeństwa na naszym rynku.

logo_OMS

Geneza Firmy O.M.S. (Officine Meccaniche Specializzate) z Padwy sięga 1961 roku. OMS jest jedną z najlepszych firm w Europie wytwarzających unity stomatologiczne. Aktualnie firma O.M.S. produkuje ponad 1500 kompletnie wyposażonych zestawów stomatologicznych rocznie, z tego więcej niż 80% trafia za granicę Włoch – w tym ponad 200 unitów do Polski. Unity O.M.S. są na wyposażeniu największych uniwersytetów włoskich oraz wielu zagranicznych klinik uniwersyteckich.

Wytrzymała konstrukcja, niezawodność w połączeniu z wysoką estetyką wykonania unitów O.M.S., gwarantują najwyższy poziom satysfakcji.

 

trolldental-logo-infodent16-04

 

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych Klientów poszerzyliśmy portfolio naszych produktów.

Firma TrollDental z główną siedzibą w Szwecji dostarcza wysokiej jakości produkty, które są tworzone w ścisłej współpracy z dentystami. Rozwój produktów z zastosowaniem nowych technologii pozwala wprowadzić szeroką gamę wysokiej jakości akcesoriów usprawniających codzienną pracę w każdym gabinecie stomatologicznym. Cyfryzacja w branży stomatologicznej przyniosła nowe wyzwania dla firmy TrollDental.

Historia rozwoju stomatologii w Szwecji sięga XVII wieku. Uważa się ją za jedną z najlepszych na świecie. Standardy opieki w krajach skandynawskich są bardzo wysokie, dlatego firma TrollDental spełnia najwyższe normy jakości. Obecnie firma TrollDental posiada kilka spółek zależnych w różnych częściach świata. Sprzedaż odbywa się za pośrednictwem regionalnych dealerów lub bezpośrednio do gabinetów stomatologicznych.

 

GENT S.C.

ul. Grzegórzecka 104

31-559 Kraków


tel. +48 12 294 40 15


biuro@gent.pl


Polityka prywatności

targi_KrakDent_2019_miniatura