Logo Gent
kontakt
Posiadamy akredytację PCA AB1556 do wykonywania testów specjalistycznych aparatury RTG
szablon_obrazek_glowny_02 (1)
ZIELONA INNOWACJA - MOŻESZ BYĆ DUMNY!

VATECH PAX-I 3D GREEN

 Producent: Vatech pobierz pdf

 

System 3D zapewniający doskonałe obrazy diagnostyczne, dbając jednocześnie o bezpieczeństwo pacjentów i personelu!

Znacząco zmniejsza się ilość artefaktów poruszeniowych, rośnie rozdzielczość i czytelność obrazu. Parametry te predysponują system do wykonywania badań u dzieci.

Szeroki zakres pól widzenia: od 5x5cm do 10x8cm w standardzie. Dostępna wersja z polem maksymalnym 15x15cm. Wszystkie skany są realizowane jednym przebiegiem głowicy w czasie 5,9sek, bez klejenia skanów.
Funkcja MAR Automatycznie redukuje artefakty metaliczne.
Aparat posiada osobne sensory do wszystkich trybów pracy, przełączając je automatycznie.
Obrazy 15×15 zapewniają optymalne informacje do diagnozy całego łuku zębowego i stawów S-Ż. Dodatkowo umożliwiają planowanie zabiegów implantologicznych i chirurgicznych twarzoczaszki
Sensor obrazowy CBCT ma matrycę pikseli o wielkości jedynie 49,5um. Jednocześnie czułość układu wzrosła o ponad 50% w porównaniu z obecnie stosowanymi rozwiązaniami. Jedyny na rynku system wykonujący skan 3D 8x8cm obejmujący wszystkie zęby, w rozdzielczości 0,2mm dawką poniżej 30uSv. Taki poziom dawki odpowiada wartościom przy standardowej pantomografii 2D.
W trybie pantomografii sensor  wykonuje zdjęcie wielu  warstw, które następnie funkcja Magic Pan łączy w jeden idealny pantomogram
Jedyny na rynku system z cefalostatem skanującym w czasie 4 sekund. Aparat jest dostępny także z cefalostatem typu One Shot w technologii Flat Panel.
obrazek_ostatni (1)

Oprogramowanie EzDent jest wyjątkowo intuicyjne w obsłudze i posiada wszelkie niezbędne narzędzia obróbki obrazu oraz pomiarów i planowania.

Program zapisuje dane pacjenta wraz jego obrazami, które mogą być obrabiane i wyświetlane w dowolnym miejscu kliniki.

EzDent gromadzi wszelkie rodzaje zdjęć w bezpiecznej bazie danych, pozwalając na intuicyjne ich organizowanie, wyświetlanie, drukowanie i eksport.

Konsultacje stają się interaktywne dzięki możliwości demonstracji pacjentowi stanu przed i po leczeniu. Wyjątkowy moduł konsultacji to dziesiątki animacji 3D ilustrujących pacjentowi przypadek.Możliwość szybkiego oznaczenia kanału na pantomogramieOprócz standardowych funkcji bazy danych i narzędzi obrazowych EzDent posiada zestaw animowanych prezentacji do wizualizacji leczenia przy rozmowie z pacjentem, a także możliwość raportowania każdej wizyty, eksportu dokumentu w formacie pdf lub wysłania e-mailNowe, szczególnie intuicyjne i wielofunkcyjne oprogramowanie Ez3D-i pozwala na odczyt dowolnych badań w uniwersalnym formacie DICOM. Każde badanie możemy w bardzo łatwy sposób eksportować i otworzyć w dowolnym oprogramowaniu obsługującym ten format.  To innowacyjne oprogramowanie w oparciu o analizę renderingu objętościowego wysokiej rozdzielczości rozszerza możliwości wizualizacji 3D.

Unikalne i innowacyjne cechy oprogramowania ułatwiające szybką diagnostykę:

Automatyczne ustawianie osi na podstawie widoku 3D – możliwość kontroli renderingu jednym prostym kliknięciem myszki. Aby dostać się do obszaru zainteresowania, nie jest już konieczne, żeby ustawiać położenie osi. Naciśnięcie inteligentnego przycisku na obrazie 3D renderingu objętościowego natychmiast pokaże sekcję, którą chcemy analizować. Ta przełomowa funkcja sprawia, że analiza jest szybsza i bez żadnych pomyłek.Moduł planowania implantów – za pomocą dwóch prostych kliknięć wprowadzamy wirtualny implant. Nowy, usprawniony proces znacznie poprawia łatwość obsługi i efektywność planowania implantu. Wizualna atrakcyjność systemu i trójwymiarowa analiza gęstości kości sprawi, że konsultacja staje się bardziej wydajna i umożliwia lepszą akceptację wybranej metody leczenia przez pacjenta.Unikalna funkcja nawigacji na pantomogramie – 3D PAN, pozwala na jednoczesną diagnostykę 3D, co zwiększa intuicyjność pracy z tomografią CBCT, ułatwiając tym samym szybkie dokonanie diagnozy.

Inteligentne Przycinanie – funkcja inteligentnego przycinania pozwala na uzyskanie przekroju renderingu objętościowego i oglądanie go z dowolnego kierunku.  Widząc przekrój z renderingu objętościowego pacjent o wiele łatwiej zrozumie zmiany patologiczne.Gotowy raport i wszechstronna możliwość przesyłania – Ez3D-i dzięki wbudowanym gotowym szablonom pozwala na dowolną kombinację obrazów raportu. Drukuje obrazy w skali 1:1 z logo Kliniki i innymi ważnymi informacjami. Istnieje możliwość przesyłania raportów i obrazów dzięki wszechstronnym narzędziom eksportowym takim, jak tworzenie plików w Email, PDF, CD oraz DICOM.

Dowiedz się więcej, klikając na film poniżej:

Pantomografia z funkcją MAGIC PAN oraz rozdzielczością UltraHD

Standard w diagnostyce ortodontycznej

Stabilne i pewne obrazowanie z najwyższą rozdzielczością

Ognisko0.5 mmRodzaj sensoraCMOS
Zasilanie230VCzas skanuPano: HD 13.6 sek/
Normal 10.1 sek
Ceph: Scan 3.9 sek/
One-shot 0.9 sek
CBCT: 5,9 sek
Pole obrazowania5x5/8x5/8x8/10x8
opcjonalnie
12x9/15x15
Wielkość woksela0,06; 0,08; 0,12;
0,2 mm
GeneratorNapięcie 50-99 kVp/
Prąd 4-16 mA
Dynamika14 bit
PozycjonowaniePacjent stojący/
Pacjent na wózku
WagaPaX-i GREEN: (bez podstawy) 122kg
PaX-i GREEN SC: (bez podstawy) 202 kg
Podstawa: 53 kg
Pax-i 3D GREEN
Pano/CBCT

wymiary_Pano_CBCT (1)

Pax-i 3D GREEN
Pano/CBCT/Scan Ceph

wymiary_Scan_Ceph (1)

Pax-i 3D GREEN
Pano/CBCT/One Shot Ceph

wymiary_One_Shot_nowa_grafika

GENT S.C.

ul. Grzegórzecka 104

31-559 Kraków


tel. +48 12 294 40 15


biuro@gent.pl


Polityka prywatności

targi_KrakDent_2019_miniatura