Logo Gent
kontakt
Posiadamy akredytację PCA AB1556 do wykonywania testów specjalistycznych aparatury RTG
szablon_obrazek_glowny (4)
Jedyny na rynku system zdolny wykonać jednym skanem badanie 2D i 3D jednocześnie z zachowaniem ultra niskiej dawki!

VATECH PAX-I3D SMART

 

  • Anatomiczne pole widzenia 12x9cm
  • Piksel matrycy jedynie 49,5um
  • Wielokrotna rekonstrukcja CBCT
  • Automatyczna redukcja artefaktów
  • Wielowarstwowa panorama Magic PAN
  • Rozdzielczość woksela do 0,1mm
  • Zakres pola widzenia 3D od 5×5 do 12x9cm


Producent: Vatech pobierz pdf

 

 

„Prostota jest szczytem wyrafinowania” (Leonardo Da Vinci)

Jedyny na rynku system PAN/CBCT wielokrotną rekonstrukcją obrazu 3D. Znacząco zmniejsza się ilość artefaktów poruszeniowych, rośnie rozdzielczość i czytelność obrazu.

Funkcja SMART MAR Automatycznie redukuje artefakty metaliczne.


   
Jedyny na rynku system wykonujący anatomiczny skan 3D 12x9cm obejmujący wszystkie zęby, w rozdzielczości 0,2mm i jednocześnie pantomogram 2D z funkcją Magic PAN. Poziom dawki odpowiada wartościom jednego badania.

obrazek_04BZakres pola widzenia ma anatomiczny, trójkątny kształt, dzięki czemu efektywnie odpowiada wielkości walca 12x9cm. Wszystkie skany są realizowane jednym przebiegiem głowicy w czasie 18sek, bez klejenia skanów.

Sensor obrazowy CBCT ma matrycę pikseli o wielkości jedynie 49,5um. Jednocześnie czułość układu wzrosła o ponad 50% w porównaniu z obecnie stosowanymi rozwiązaniami.

Aparat posiada osobne sensory do wszystkich trybów pracy, przełączając je automatycznie. W trybie pantomografii sensor wykonuje zdjęcie wielu warstw, które następnie funkcja Magic Pan łączy w jeden idealny pantomogram

 

obrazek_ostatni

 

Dostępny z cefalostatem skanującym w czasie 13 sekund. Aparat jest dostępny także z cefalostatem typu One Shot w technologii Flat Panel.

 

Oprogramowanie EzDent jest wyjątkowo intuicyjne w obsłudze i posiada wszelkie niezbędne narzędzia obróbki obrazu oraz pomiarów i planowania.

Program zapisuje dane pacjenta wraz jego obrazami, które mogą być obrabiane i wyświetlane w dowolnym miejscu kliniki.

EzDent gromadzi wszelkie rodzaje zdjęć w bezpiecznej bazie danych, pozwalając na intuicyjne ich organizowanie, wyświetlanie, drukowanie i eksport.

Konsultacje stają się interaktywne dzięki możliwości demonstracji pacjentowi stanu przed i po leczeniu. Wyjątkowy moduł konsultacji to dziesiątki animacji 3D ilustrujących pacjentowi przypadek.Możliwość szybkiego oznaczenia kanału na pantomogramieOprócz standardowych funkcji bazy danych i narzędzi obrazowych EzDent posiada zestaw animowanych prezentacji do wizualizacji leczenia przy rozmowie z pacjentem, a także możliwość raportowania każdej wizyty, eksportu dokumentu w formacie pdf lub wysłania e-mailNowe, szczególnie intuicyjne i wielofunkcyjne oprogramowanie Ez3D-i pozwala na odczyt dowolnych badań w uniwersalnym formacie DICOM. Każde badanie możemy w bardzo łatwy sposób eksportować i otworzyć w dowolnym oprogramowaniu obsługującym ten format.  To innowacyjne oprogramowanie w oparciu o analizę renderingu objętościowego wysokiej rozdzielczości rozszerza możliwości wizualizacji 3D.

Unikalne i innowacyjne cechy oprogramowania ułatwiające szybką diagnostykę:

Automatyczne ustawianie osi na podstawie widoku 3D – możliwość kontroli renderingu jednym prostym kliknięciem myszki. Aby dostać się do obszaru zainteresowania, nie jest już konieczne, żeby ustawiać położenie osi. Naciśnięcie inteligentnego przycisku na obrazie 3D renderingu objętościowego natychmiast pokaże sekcję, którą chcemy analizować. Ta przełomowa funkcja sprawia, że analiza jest szybsza i bez żadnych pomyłek.Moduł planowania implantów – za pomocą dwóch prostych kliknięć wprowadzamy wirtualny implant. Nowy, usprawniony proces znacznie poprawia łatwość obsługi i efektywność planowania implantu. Wizualna atrakcyjność systemu i trójwymiarowa analiza gęstości kości sprawi, że konsultacja staje się bardziej wydajna i umożliwia lepszą akceptację wybranej metody leczenia przez pacjenta.Unikalna funkcja nawigacji na pantomogramie – 3D PAN, pozwala na jednoczesną diagnostykę 3D, co zwiększa intuicyjność pracy z tomografią CBCT, ułatwiając tym samym szybkie dokonanie diagnozy.

Inteligentne Przycinanie – funkcja inteligentnego przycinania pozwala na uzyskanie przekroju renderingu objętościowego i oglądanie go z dowolnego kierunku.  Widząc przekrój z renderingu objętościowego pacjent o wiele łatwiej zrozumie zmiany patologiczne.Gotowy raport i wszechstronna możliwość przesyłania – Ez3D-i dzięki wbudowanym gotowym szablonom pozwala na dowolną kombinację obrazów raportu. Drukuje obrazy w skali 1:1 z logo Kliniki i innymi ważnymi informacjami. Istnieje możliwość przesyłania raportów i obrazów dzięki wszechstronnym narzędziom eksportowym takim, jak tworzenie plików w Email, PDF, CD oraz DICOM.

Dowiedz się więcej, klikając na film poniżej:

Pantomografia z funkcją MAGIC PAN oraz rozdzielczością UltraHD

Standard w diagnostyce ortodontycznej

Stabilne i pewne obrazowanie z najwyższą rozdzielczością

Ognisko0.5 mmRodzaj sensoraCMOS
Zasilanie230VCzas skanuPano: HD 13.6 sek/
Normal 7 sek
Ceph: Scan 8,1 sek/
One-shot 0.9 sek
GeneratorNapięcie 50-99 kVp/
Prąd 4-16 mA
Dynamika14 bit
PozycjonowaniePacjent stojący/
Pacjent na wózku
WagaPaX-i SMART: (bez podstawy) 167 kg
PaX-i SMART SC: (bez podstawy) 202 kg
PaX-i SMART OP: (bez podstawy) 212 kg
Podstawa: 53 kg

Pax-i 3D SMART
Pano/CBCT

wymiary_Pano_CBCT_wersja_nowa

Pax-i 3D SMART
Pano/CBCT/Ceph

wymiary_Pano_CBCT_Ceph_02 (1)wymiary_Pano_CBCT_Ceph_01 (1)

 

GENT S.C.

ul. Grzegórzecka 104

31-559 Kraków


tel. +48 12 294 40 15


biuro@gent.pl


Polityka prywatności

targi_KrakDent_2019_miniatura